Юридичні послуги для фізичних осіб

Юридичні послуги для фізичних осіб

Повний спектр юридичних послуг фізичним особам. Усна і письмова консультація, оспорювання рішень органів державної влади, преставление інтересів в судах, спадкові справи ...

Представництво в суді інтересів фіз. Осіб

Фахівці нашої компанії здійснять правовий аналіз спірної ситуації і насамперед визначать можливі варіанти врегулювання спірних питань. Якщо спір неможливо вирішити без суду, ми підготуємо та проведемо перемовини з вашими опонентами, складемо позовну заяву (клопотання, відгук і т.д.)...

Реєстрація фізичної особи – підприємця

Якщо Ви не готові реєструвати юридичну особу, але вирішили почати свою справу - зареєструватися як фізична особа - підприємець саме ваш варіант. Більш докладно про переваги такої форми ведення бізнесу ви зможете дізнатися у наших фахівців.

Представництво інтересів фізичних осіб та фізичних осіб - підприємців в органах державної влади

На жаль, спілкування з органами державної влади рідко буває легким, приємним і не займає багато часу. Співробітники нашої компанії готові взяти на себе представництво ваших інтересів в органах державної влади.

Юридична консультація та аналіз ситуації

Фахівці нашої компанії вивчать їх, проаналізують нормативно-правову базу і нададуть вам професійну юридичну консультацію. вам роз'яснять ваші права в ситуації в якій ви опинилися.