Проектування

Проектування

Послуги з проектування, включаючи продаж готових проектів. Розробка індивідуального проекту. Містобудівний розрахунок, авторський і технічний нагляд, проектна документація.

Містобудівна документація

Ми надаємо повний спектр послуг з розробки, супроводу та утвердження містобудівної документації, включаючи розробку та затвердження генерального плану території, детального плану території, містобудівних умов і обмежень, будівельного паспорта.

Технічний нагляд

Технічний нагляд - здійснення замовником (забудовником) контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю виконаних робіт та їх обсягами при будівництві або зміни (у тому числі шляхом знесення) об'єкта містобудування.

Авторський нагляд

Авторський нагляд - це послуга, метою якої є реалізація існуючого проекту. Процес реалізації повинен чітко контролюватися архітектором. Такий контроль дозволить виключити всілякі неточності, з якими доводиться стикатися при будівництві або ремонті, а також заощадити гроші при підборі будівельних матеріалів, освітлення та іншого.

Проектна документація

Наша компанія надає повний пакет послуг з розробки проектної документації, включаючи містобудівний розрахунок, авторський нагляд, технічний нагляд. Ви можете зв'язатися з нами і ми проконсультуємо вас з питань вище перерахованої документації.

Містобудівний розрахунок

Містобудівний розрахунок - одна з форм викладу інвестиційних намірів замовника (забудовника), яка дає можливість органу місцевого самоврядування перед прийняттям рішення про видачу містобудівних умов і обмежень, дати їм оцінку з точки зору відповідності будівельним нормам,...